Skip to content

Syksyn 2020 ennakkoilmoittautuminen päättyy 11.5.

Vielä on viikko aikaa ennakkoilmoittautua syksyn 2020 tunneille. Avoin ilmoittautuminen alkaa 11.5. klo 9. Ennakkoilmoittautuminen tapahtuu omalta opettajaltasi saamasi linkin avulla. Jos et ole saanut linkkiä tai se on hävinnyt, ota yhteys opiston toimistoon ja saat uuden.

HUOM! Kaikki oppilaat ilmoittautuvat nyt Hobiver -järjestelmän kautta. Jos olet jo keväällä 2020 ilmoittautunut Hobiveriin, voit käyttää aiempia tunnuksiasi. Jos olet aiemmin ilmoittautunut ENNIn kautta, ilmoittaudu Hobiveriin uutena oppilaana, vaikka olisit jo pitkään ollut opiston oppilaana.

Kilterin tunnit on syksystä merkitty Virtataloon (Rajatorpantie 8). Jos uusien tilojen remontti ei valmistu ajoissa, aloitamme kauden nykyisissä Kilterinkujan tiloissa ja siirrymme syksyn aikana uusiin tiloihin.

Jaa tämä

Lue lisää

Uutiset

JOULUJUHLAT 2025 LUMOSALISSA SIIRRETTY

Lumosalin turvallisuustarkastuksista johtuen joudumme valitettavasti siirtämään 10.-13.12. suunnitellut Joulujuhlat helmikuulle. Pahoittelemme tästä aiheutuvaa haittaa ja harmia! Onneksi juhlia ei tarvitse peruuttaa kokonaan, vaan ne järjestetään

Uutiset

Kiitos päättyneestä kaudesta ja Hyvää Joulua!

Vantaan Tanssiopisto viettää joululomaa 16.12.2025-4.1.2026. Toivotamme kaikille ihanaa joulunaikaa ja onnellista vuotta 2026! Myös toimistomme lomailee ajalla 18.12.2025 – 1.1.2026. Luemme kuitenkin loman aikana sähköpostia

Tanssista harrastus?

Tutustu tarjoamiimme tanssilajeihin ja valitse omasi.